Ugrás a tartalomhoz

Tesztautomatizáló mérnök_termékfejlesztés

Tesztautomatizálásban jártas szakembert keresünk termékfejlesztői csapatainkba, aki(k) az automata tesztelés változatos eszközpalettájával támogatja a termékfejlesztést! Az automata tesztelők a unit tesztektől a rendszerteszteken át, akár a rendszerintegrációs és penetration tesztelésben is végig kísérik terméket.

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egyszerűen el tudod végezni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb termékfejlesztési csapatainkhoz!

A nálunk Rád váró feladatok:

  • fejlesztési területekkel való szoros együttműködés
  • részvétel automata tesztek tervezésében és implementálásában
  • tesztek futtatásának megtervezése
  • tesztdokumentumok készítése

Amit várunk Tőled:

  • ISTQB ismeretet (CTFL) vagy 1 év releváns tapasztalatot tesztautomatizálási területen
  • felületi tesztek automatizálásában szerzett jártasságot
  • Unit Teszt keretrendszerben szerzett tapasztalatot (pl.: JUnit, Mocha)
  • programozási tapasztalatot (preferáltan Java / NodeJS / Kotlin)
  • Clean Code ismeretet
  • Konténer technológiák ismeretét (Docker)
  • CI ismeretet (Jenkins, Bamboo)
  • BDD-ben szerzett tapasztalatot (preferált Cucumber)
  • relációs és nem relációs adatbázis ismereteket
  • verziókövető rendszer ismeretét (GitHub, Bitbucket)
  • ticketkezelő rendszerben szerzett tapasztalatot (Jira, Github)
  • CMS / tartalomkezelő rendszerben szerzett tapasztalatot (Confluence)
  • egy vagy több teszt keretrendszer ismeretét
  • SQL ismereteket
  • legyél csapatjátékos, proaktív és megoldásorientált!

Az alábbiakban felsoroltuk azokat a technológiákat, ismereteket, amelyekből nagyon örülünk, ha néhány pont számodra sem ismeretlen:

  • Selenium/Playwright ismeret
  • terheléses tesztekben való jártasság (preferáltan JMeter)
  • APM eszközökben szerzett tapasztalat
  • Kubernetes ismeret (Openshift, Rancher)
  • Linux ismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a teherautót!