Ugrás a tartalomhoz

Termék koordinátor

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Ha úgy érzed otthonosan mozogsz az informatika világában és van releváns tapasztalatod IT projektek támogatásában, akkor ez a lehetőség Neked szól! Csatlakozz hozzánk, hogy Termékfejlesztési csapatainkkal együttműködve segítsd Te is projektjeink előrehaladtát!

Feladataid lesznek:

  • Segíteni az agilis fejlesztési csapatokat a projektcélok elérésében.
  • Támogatni a Termékfejlesztési divízió csapatainak Termékfelelőseit.
  • Folyamatosan egyeztetni az ügyfelekkel, hogy a legjobb termékeket állíthassuk elő.
  • Figyelni arra, hogy a projektjeink dokumentáltsága rendben legyen.
  • Aktív részvétel a meetingek szervezésében és facilitálásában.
  • Ügyelni a határidőkre és az ütemezésre, segíteni a kontrolling kérdésekben.

Amit Tőled várunk:

  • Erős IT affinitás, projektmenedzsment szemlélet és tapasztalat.
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Szeress és tudj csapatban dolgozni, de ne riasszon az önálló munkavégzés se.
  • Tudj felelősségteljes, önálló döntéseket meghozni a munkád során.
  • Légy precíz és önálló, de tudd mikor van szükséged segítségre, és merj is kérni.
  • Több projekt esetében is tudd tartani a fókuszt.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  •  Heti 3 nap home office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a házat!