Team Leader / Szolgáltatásüzemeltetési divízió

OS üzemeltetési központunk 20 fős rendszermérnöki csapata élére, akik az általunk fejlesztett többrétegű közigazgatási és államigazgatási rendszerekhez tartozó operációs rendszerek üzemeltetési támogatását látják el, keresünk Team Leader-t. A feladatkörben a people management a hangsúlyos, a prioritások kezelése és az eszkalációk koordinációja mellett.

Feladataid lesznek:

  • Beérkező feladatok priorizálása, csapat munkájának összehangolása, feladatok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szervezeten belül más csapatokkal
  • Kapcsolattartás a szervezeten kívüli partnerekkel
  • A csapat képviselete megbeszéléseken
  • Eszkalációk kezelése, szükség esetén továbbítása magasabb szintre
  • A divízióvezető munkájának adminisztratív támogatása
  • People management feladatok elvégzése a divízióvezető iránymutatása alapján
  • Heti, havi riportok előállítása

Amit keresünk:

  • felsőfokú műszaki végzettség (informatikus/mérnök) vagy 5 év informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év csapatvezetői vagy people management-ben hangsúlyos munkakörben szerzett tapasztalat
  • IT infrastruktúra üzemeltetés ismerete
  • LINUX alapú technológiák ismerete
  • ITIL ismeret
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő – és szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg távoli munkavégzésre rendezkedtünk be, de a pandémiát követően is biztosítjuk a Home Office lehetőségét kollégáinknak.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol kb. e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a csillagot!