Szolgáltatásmenedzser

Otthonosan mozogsz az informatika világában és van releváns szakmai tapasztalatod ezen a területen?

Rendelkezel üzemeltetésbe adási folyamatok koordinálásában és projekt munkában szerzett gyakorlattal?

Szakmai kérdésekben tudsz állást foglalni, valamint képviselni a saját és a csapatod álláspontját?

Szereted a kihívást jelentő feladatokat? Nálunk nincs két egyforma nap 😊

Ha igen, akkor Téged keresünk bővülő Szolgáltatásmenedzser csapatunkba!

Amennyiben szeretnél annak a folyamatnak részese lenni, amely jelentősen hozzájárul a digitális társadalom fejlesztéséhez Magyarországon, csatlakozz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • fejlesztésből üzemeltetésbe átadás koordinációja
  • közreműködés kapcsolódó szolgáltatási folyamatok fejlesztésében és új támogató eszközök bevezetésében
  • részvétel a Feladattérkép, Szolgáltatáskatalógus, Terméklista karbantartásában és felügyeletében
  • közreműködés a szolgáltatási területet érintő szabályzók kialakításában, véleményezésében
  • megrendelések szolgáltatás oldali menedzselése, egyeztetés a társterületekkel
  • a szervezet projektjeiben történő közreműködés/részvétel

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség vagy 3-5 év szolgáltatásmenedzseri területen szerzett tapasztalat
  • alapszintű informatikai ismeretek
  • projektmenedzsment szemlélet és tapasztalat
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • magabiztos MS office használat (Projekt, Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete
  • államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg távoli munkavégzésre rendezkedtünk be, de a pandémiát követően is biztosítjuk a Home Office lehetőségét kollégáinknak.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e- learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a teherautót!