Ugrás a tartalomhoz

Szoftvertesztelő gyakornok

Ha vágysz a folyamatos kihívásokra, fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségekre, amelyeket kamatoztathatsz a jövőd során, mindezt modern munkakörnyezetben és jó hangulatban, akkor várunk szeretettel csapatunkba.

Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével és fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünk több scrum-csapatába keresünk szoftvertesztelő gyakornokokat.

Feladataid lesznek:

  • tesztesetek, tesztforgatókönyvek összeállítása, részletes kidolgozása specifikáció alapján
  • együttműködés a tesztelés tervezésében és az üzleti folyamatok elemzésében
  • részvétel különböző alkalmazások manuális tesztelésében
  • részvétel manuális tesztek automatizálásában
  • részvétel automatikus tesztek megírásában és CI folyamatokba integrálásában
  • tesztelés eredményének értékelése, dokumentálása, riportálása
  • tesztadatok előállítása, lekérdezése, verifikálása
  • hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel

Amit keresünk:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • SQL alapismeretek
  • valamennyi tesztkeretrendszer ismerete
  • verziókezelő ismeret (preferált: git)
  • minőségorientált szemlélet
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • új ismeretek gyors elsajátítása és alkalmazása

Aminek örülünk, de hiány nem kizáró ok:

  • ISTQB tananyag ismerete
  • agilis módszertanok ismerete
  • java, kotlin, spring ismeret
  • nodejs ismeret
  • Selenium, playwright ismeret
  • jmeter ismeret
  • felhőalapú technológiák ismerete
  • BDD, clean code ismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Mentorálást!

  • Senior és vezető tesztelő kollégáink folyamatos támogatást és segítséget fognak nyújtani, hogy minél hamarabb elsajátítsd a szükséges tudást.

Hosszútávú lehetőséget!

  • Sikeres gyakornoki időszakot követően teljes munkaidős, határozatlan idejű munkavállalói lehetőséget tudunk biztosítani a felsőfokú tanulmányok befejeztével.

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a csészét!