Ugrás a tartalomhoz

Szakmai koordinátor

Agilis szakmai koordinátorokat keresünk Szolgáltatási ágazatunkba a divízióvezetők napi munkájának támogatására.

Az ágazat stratégiai feladatokat lát el, így olyan elkötelezett, talpraesett jelölteket keresünk, akik önállóan végzik a munkáját és lehetőség szerint otthonosan mozognak az IT világában, de legalábbis nem riadnak vissza olyan kifejezésektől sem, mint cloud, DevOps, ITIL, problem management, hálózatüzemeltetés, Linux/Unix.

Feladataid lesznek:

  • a szakmai vezető munkájának operatív, adminisztratív támogatása;
  • a szakmai vezetőhöz tartozó divíziók és csapatok munkájának összehangolása, csapatokon átívelő feladatok nyomon követése;
  • feladatok áttekintése, nyilvántartása;
  • közreműködés a feladatok priorizálásában, a munka megszervezésében;
  • kapcsolattartás a szervezet különböző területeivel, továbbá a szervezeten kívüli partnerekkel;
  • döntés előkészítő- és támogató anyagok, riportok összeállítása;
  • közreműködés a people management feladatokban a szakmai vezető iránymutatása alapján.

Amit keresünk:

  • minimum 3 éves munkatapasztalat szakmai asszisztens/koordinátor munkaterületen;
  • haladó szintű MS Office ismeret (Outlook, Word, erős Excel tudás: Pivot, függvények);
  • riportok készítésében szerzett jártasság;
  • jó prezentációs készség (igényes írásbeli fogalmazás és választékos szóbeli kommunikáció);
  • proaktív és agilis személyiség, kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség.

Aminek örülünk (de hiánya nem kizáró ok)

  • IT területen szerzett munkatapasztalat;
  • Atlassian termékek ismerete (JIRA, Confluence);
  • felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség;
  • angol nyelvtudás.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

    Válassza ki a házat!