Ugrás a tartalomhoz

Szakmai asszisztens

Feladatok:

  • a Jogi és beszerzési divízió ügyviteli feladatainak teljeskörű ellátása, ideértve különösen az alábbiakat:
    • az ügyvitelt támogató informatikai rendszerben történő iktatás;
    • a szervezeti egységek közötti iratforgalom szervezése;
    • a Jogi és beszerzési divízió által előkészített, felterjesztett dokumentumok aláírási folyamatának menedzselése;
    • a papír alapú és az elektronikus irattár kezelése, rendben tartása, iratrendezés; adatrögzítés, másolás, szkennelés, archiválás, postázás;
  • jogszabályokban meghatározott adatszolgáltatások teljesítése;
  • közbeszerzési hirdetmények feladása;
  • szerződés-nyilvántartás vezetése;
  • egyéb, a Jogi és beszerzési divízió napi munkavégzését támogató, elsődlegesen Excel alapú nyilvántartások, adatbázisok kezelése, naprakészen tartása;
  • partnerekkel és munkatársakkal történő kapcsolattartás;
  • a divízió általános ügyviteli támogatása és általános asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség;
  • a Microsoft Office programok (Word és Excel) ismerete;
  • precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre;
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség és hatékony időgazdálkodás;
  • önállóság;
  • határozott, pozitív és segítőkész személyiség;
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • precíz és megbízható munkavégzés;
  • szakmai igényesség;
  • rendszeretet és jó szervezőkészség.

Előny:

  • NOVA keretrendszer ismerete;
  • más közigazgatási ügyvitelt támogató informatikai rendszer ismerete;
  • közfeladatot ellátó szervek iratkezelésére vonatkozó szabályozás ismerete;
  • jogi, közbeszerzési ügyek adminisztratív támogatásában szerzett tapasztalat
  • közigazgatásban szerzett munkatapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a kiírásban szereplő feltételeknek, kérem, küldje el önéletrajzát a kivalasztas@idomsoft.hu-ra.

    Válassza ki a repülőt!