Ugrás a tartalomhoz

System Engineer

Kubernetes alapú clusterek üzemeltetésére, az ezen futó alkalmazások változáskezelésére, új technológiák folyamatos nyomon követésére, bevezetésére keresünk tapasztalt kollégát meglévő csapatunkba. Amennyiben nem ismeretlen számodra a HELM, YAML, CI/CD, Kubernetes szavak és szívesen dolgozol ezekkel a technológiákkal, nálunk megtalálod mind egy helyen!

Feladataid lesznek:

  • Kubernetes alapú rendszerek üzemeltetése (futtató környezet, skálázás, clustering, CI/CD, logging, monitoring)
  • Kubernetes alapú clusterekben futó komponensek verziófrissítése, hibaelhárítása
  • fellépő rendszerhibák elhárítása
  • együttműködés a CI/CD fejlesztő csapattal
  • DevOps jellegű feladatok ellátása
  • projektekben való részvétel a terület szakértőjeként a tervezéstől a megvalósításig
  • készenlét biztosítása

Amit keresünk:

  • minimum 2 év releváns tapasztalat Kubernetes alapú rendszerekben
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker)
  • verziókezelő rendszerek ismerete (Git, Bitbucket)
  • CI/CD technológiai ismeretek
  • JAVA és Middleware technológiák ismerete (Apache, Springboot, Nginx, Tomcat)
  • Linux rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • scriptnyelvek ismeret: Bash, Phyton

Aminek nagyon örülünk (ha nem találkoztál vele nálunk megtanulhatod):

  • egyéb DevOps technológiák ismerete
  • Icinga monitoring és alerting ismeret, Prometheus és Grafana ismeret
  • Elasticsearch ismeret
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • ITIL ismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a repülőt!