Ugrás a tartalomhoz

Software Engineer (Kotlin)

A digitális közigazgatás rendszereit fejlesztjük. Olyan szolgáltatásokon dolgozunk, amik lehetővé teszik, hogy a magyar állampolgárok biztonságos körülmények között, minél nagyobb megelégedettséggel tudják intézni ügyeiket – ha lehet, akkor akár távolról is.

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, szabadságot kellett kivenned vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Mi az IdomSoft-nál azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Feladataid lesznek

  • meglévő és új rendszerek fejlesztése
  • új magas rendelkezésre állású rendszerek tervezésében és szerver oldali fejlesztésében való aktív részvétel
  • társterületekkel való együttműködés (fejlesztési, üzemeltetési, központi technológiai csapatok)
  • kompetencia boardban való aktív részvétel (szakmai önképzés, előadásokon való részvétel, esetleg előadások tartása)

Amit keresünk

  • Spring fejlesztői tapasztalat (JAVA, Kotlin)
  • Spring Boot ismeret
  • Tomcat, Netty, Nginx ismeret
  • UML alapismeret
  • Microservice alapú fejlesztési ismeretek
  • Teszt keretrendszerek alapos ismerete (preferált: JUnit5)
  • SOAP/REST
  • konténer technológiák ismerete: Docker
  • verziókövető rendszer ismerete (Git)
  • relációs és nem relációs adatbázis ismeretek (Oracle, Redis, Elastic)
  • build toolok ismerete (maven, gradle)
  • CI ismeretek (preferált: Jenkins)
  • karbantartható kód írása
  • szoftverarchitektúra ismeretek

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok

  • Kubernetes ismeretek (Rancher, OpenShift)
  • Helm, helmchart használatában szerzett tapasztalat
  • Fluentd használatában szerzett ismeretek
  • Elasticsearch, Kibana
  • Fejlesztési módszertanokban szerzett tapasztalat: TDD, BDD
  • AsciiDoc

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság