Ugrás a tartalomhoz

Software Team Leader

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Jelenleg több termékfejlesztési csapatunk élére keresünk csapatvezetőket, akik 8-12 fős fejlesztői csapatok irányításáért fognak felelni és az alábbi feladatokért fognak felelni.

Feladatok:

  • csapat és egyéni célok meghatározása (összehangolva céges célokkal), és elérésükben való folyamatos támogatás biztosítása,
  • a csapathoz tartozó fejlesztési feladatok időzítése, ütemezése, valamint a határidők betartása/betartatása,
  • a fejlesztési csapat munkájának összehangolása, nyomon követhetőség biztosítása,
  • a fejlesztési feladatok ellátásához szükséges kompetenciák felderítése és folyamatos biztosítása,
  • a csapattagok teljesítmény és kompetencia értékelése, folyamatos visszajelzés biztosítása számukra,
  • a csapat hatékonyságának növelése, a csapattagok közötti kommunikáció javítása, motivációjuk folyamatos szinten tartása és növelése, a csapatkohézió növelése, csökkenő motiváció felismerése és kezelése,
  • a csapattagok közötti konfliktusok felismerése, megelőzése és kezelése,
  • a csapat önszerveződésének és a keresztfunkcionalitás biztosítása és kialakítása,
  • új munkatársak kiválasztásában és felvételében való részvétel, onboarding folyamatok biztosítása,
  • rendszeres 1on1 és karrierbeszélgetések a csapattagokkal,
  • szoros együttműködés a megrendelővel, a csapat felelősségi körébe rendelt termék(ek) képviselete a Termékfelelős(ökkel) közösen a megrendelők felé.

Amit várunk Tőled:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • szoftverfejlesztési csapat vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • szoftverfejlesztési folyamatok és módszertanok ismerete, alapszintű infrastruktúrális ismeretek,
  • business management ismeretek (erőforrás tervezés, büdzsé tervezés/gazdálkodás, stakeholder management, döntéselőkészítés, stratégiai szemlélet stb.)
  • analitikus gondolkodás, asszertív kommunikáció, következetesség, érvelési készség, változáskezelés, empátia, kockázat központú szemlélet, értő figyelem, érdekérvényesítési készség, precizitás, határozottság, priorizálási és tervezési képesség, önismeret.

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs):

  • MBA végzettség,
  • PO és/vagy BA és/vagy szoftverfejlesztői és/vagy szoftvertesztelési tapasztalat,
  • közigazgatási/állami területen szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a csészét!