Business Analyst

Feladatok

  • Fejlesztő csapatunk tagjaként rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák, modellek elkészítése
  • A megrendelőink üzleti követelményei alapján fejlesztési specifikációk elkészítése
  • Logikai, funkcionális rendszertervek összeállítása
  • Alkalmazásaink szervezői tesztelése, minőségellenőrzésre átadás előtt
  • Bevezetett szoftvereinkkel kapcsolatos hibajelentések kivizsgálása
  • Együttműködés a társterületekkel

Amit várunk Tőled

  • Rendszerszervezői szemlélettel tudsz gondolkodni, illetve vannak folyamatmodellezési ismereteid
  • Min. 2 éves tapasztalattal rendelkezel komplex rendszerek szervezésében/tervezésében
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Ha van lehetőséged és időd rá, akkor szeretsz tanulni, képzéseken részt venni
  • Mi hosszú távra keresünk kollégát, így Tőled is azt várjuk, hogy hosszú távon tervezz Velünk
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Előny

  • Ha UML ismeretet szereztél már eddigi pályafutásod során
  • Van Enterprise Architect-ben szerzett tapasztalatod
  • Van informatikai/műszaki vagy közgazdasági szakirányú végzettséged
  • Ha beszélsz angolul középfokú szinten
  • Ha államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • Ha dolgoztál már agilis módszertannal, vagy ismered azokat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a házat!