Ugrás a tartalomhoz

IT Business Analyst

Fejlesztői csapatunk tagjaként integrált és komplex rendszerek elkészítésében vehetsz részt, folyamatosan együttműködve nem csak más fejlesztői csapatokkal, de a kapcsolódó társterületekkel (üzemeltetés, jogi elemző csapat), beszállítóinkkal és megrendelőinkkel.

Rád váró feladatok:

  • a megrendelő üzleti igényeinek felmérése, elemzése, lefordítása és dokumentálása;
  • a termék(ek) életútjának megtervezése, a változások nyomon követese, illetve a folyamat támogatása;
  • az üzleti folyamatok megtervezésé és a szerepkörök definiálása;
  • az ügyfél prioritások pontos meghatározása;
  • user storyk elkészítése (specifikációk);
  • részvétel a release menedzsmentben;
  • az elkészült és készülőben lévő alkalmazásaink tesztelése, hibajavítások nyomon követése;
  • minőségellenőrzésre való átadás előkészítése;
  • éles rendszer bevezetése;
  • a megrendelői oldalról érkező észrevételek, visszajelzések kezelése.

Amit várunk Tőled:

  • üzleti elemző szemlélettel tudj gondolkodni;
  • legyenek folyamatmodellezési ismereteid;
  • rendelkezz relációs adatbázis ismeretekkel;
  • tapasztalt vagy már komplex rendszerek szervezésében/tervezésében;
  • UML ismereteket;
  • verziókövető rendszer ismeretet (Git);
  • architektúrális ismereteket.

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Enterprise Architect-ben szerzett tapasztalat;
  • Oracle, Postgre SQL ismeret;
  • nem relációs adatbázis ismeretek (Redis, Elasticsearch, MongoDB);
  • alkalmazáslogok olvasása, keresése, értelmezése (Kibana);
  • XML, JSON (WSDL, XSD, JSONShema, Swagger);
  • AsciiDoc;
  • nem ismeretlen számodra a BDD fejlesztési módszertan;
  • ha beszélsz angolul középfokú szinten;
  • ha államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel;
  • ha az agilis módszertanok nem ismeretlenek számodra.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a fát!