Ugrás a tartalomhoz

Rendszergazda

Rendszergazdát keresünk, aki a nyíregyházi irodánk (~100 fő) főként szoftverfejlesztői felhasználói környezetében látna el belső IT desktop support feladatokat. A kliens oldali támogatói feladatokat a helyszínen, de a központi budapesti irodánk Belső IT üzemeltetési (BIT 😊) csapat tagjaként és támogatásával kell ellátni. A munkavégzés normál irodai munkaidőben – jó humorral fűszerezve – zajlik, nincs műszak, nincs készenlét.

Feladataid lesznek:

  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása
  • MS Windows 10/11 adminisztrációja, telepítése
  • Kliens oldali problémák kezelése, hálózati feladatok elvégzése, rendszerek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • Felhasználói igények kezelése
  • Beszerzési folyamatok szakmai támogatása
  • Heti, havi riportok előállítása

Amit keresünk:

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Windows 10/11 üzemeltetési tapasztalat
  • MS SCCM üzemeltetési tapasztalat
  • érvényes B kategóriás jogosítvány, legalább 2 év vezetési rutin

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Microsoft 365 tapasztalat
  • MS Windows 2016/2019 szerver rendszergazdai ismerettel
  • Hálózati ismeretek (CCNA)
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Active Directory üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MCPD minősítések

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság