Ugrás a tartalomhoz

Release Manager

Fejlesztési divíziónk tagjaként integrált és komplex rendszerek élesítésében vehetsz részt, folyamatosan együttműködve a fejlesztői csapatainkkal és az üzemeltetési területekkel, illetve a beszállítóinkkal és megrendelőinkkel.

Az elsősorban elektronikus okmányokért (eSzemélyi, Útlevél, Diákigazolvány) felelős divízióban a Release Manager felelőssége az okmányok gyártásával és használatával kapcsolatos teszt és éles rendszerekbe történő beavatkozások megtervezése, levezénylése.

Feladataid lesznek:

  • a release optimális összeállításának koordinálása,
  • éves release naptár összeállítása, release ütemezések kialakítása,
  • release szintű kockázatok menedzsmentje, release-zel kapcsolatos változásmenedzsment kezelése,
  • CAB-en (change advisory board) való részvétel,
  • a beavatkozás összehangolása a fejlesztési, üzemeltetési, támogatási csapatokkal, esetenként szervezetek között,
  • tervezett release egyeztetése az ügyfelekkel,
  • az élesítési igény adminisztrációja, jóváhagyásának koordinációja (JIRA),
  • a beavatkozások végrehajtásának koordinációja éles és teszt rendszereken,
  • a fejlesztési csapatok termékeihez köthető, de nélkülük végrehajtható beavatkozások teljes menedzsmentje (pl.: tanúsítványcsere),
  • a beavatkozások fejlesztése a minőség, hatékonyság, valamint a fejlesztési csapatok tehermentesítésének jegyében,
  • a fejlesztések összefüggéseinek felderítése és függőségek kezelése,
  • alkalmazás- és infrastruktúra fejlesztések nyomon követése, érintettség esetén tájékoztatás,
  • beszállítók által átadott alkalmazásverziók adminisztrációja, fejlesztői környezetbe történő kihelyezése.

Amit keresünk:

  • IT üzemeltetési folyamatokban szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat dockerizált üzemeltetési környezetben,
  • CI/CD folyamatok ismerete,
  • jó kommunikációs készség,
  • tervező és szervezőkészség, kimagasló koordinációs képesség,
  • rendszer-szemléletű, analitikus gondolkodásmód.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • DevOps teapasztalat,
  • Linux (Centos/Red Hat), Oracle alapszintű ismerete,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (Git, Bitbucket),
  • JIRA felhasználói szintű ismerete,
  • ITIL ismeretek/tapasztalatok.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • Heti 3 nap home office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move,
  • Cafetéria,
  • Belső ajánlói program,
  • Irodai masszázs,
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs.

    Válassza ki a teherautót!