Quality Assurance Lead

Újonnan alakuló minőségbiztosítási csapatunk élére keresünk szoftvertesztelésben/szoftverfejlesztési folyamatokban jártas minőségbiztosítási vezetőt, aki folyamatelemzési és -fejlesztési javaslatok megfogalmazásával, valamint a már kialakított minőségi kritériumok ellenőrzésével, az ellenőrzési rendszerrel kapcsolatos folyamatos fejlesztési javaslatokkal járulna hozzá magas színvonalú termékek létrehozásához és fenntartásához, folyamatos kapcsolatot tartva a termékfelelősökkel és tesztelőkkel.

Feladatok:

  • minőségbiztosítási csapat (kezdetben 2 fő) kialakítása, vezetése, mentorálása, folyamatos szakmai fejlődésük biztosítása
  • szoros együttműködés a folyamatszervezési, a tesztelési, és a nyíregyházi minőségbiztosítási csapatainkkal
  • az érintett területek bevonásával aktív részvétel a minőségbiztosítási terület folyamatainak kialakításában, azok naprakészen tartásában
  • minőségbiztosítási folyamatok kidolgozása, bevezetése és fenntartása
  • a szoftverekhez köthető hibák és problémák kontrollja, minőségi metrikák, KPI-ok definiálása, fejlesztése, nyomon követése, illetve ezen mutatókból jelentések és riportok készítése
  • projekt minőségbiztosítási tervek készítése a vevői követelmények figyelembe vételéve
  • folyamatos kommunikáció biztosítása a minőségbiztosítási témákkal, problémákkal kapcsolatban az érintett csapatok és vezetők, valamint a külső minőségbiztosító felé

Elvárások:

  • legalább 3 éves minőségbiztosítási vezetői tapasztalat szoftverfejlesztési iparágban
  • informatikai területen szerzett egyetemi/főiskolai végzettség
  • magabiztos szoftverfejlesztési, szoftvertesztelési (manuális, automata) folyamat ismeret
  • agilis termékfejlesztési módszertanok ismerete
  • valamilyen tesztmenedzsment illetve jegykezelő rendszer magabiztos ismerete
  • komplex folyamatok átlátásának képessége
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, változó terheléshez való alkalmazkodási készség
  • folyamatos innovatív gondolkodás
  • agilis, változásokra nyitott hozzáállás

Előny:

  • ISO 9001:2015, ISO 27001:2013 ismerete
  • Atlassian (JIRA, Confluence, Service desk, TestManagement for JIRA) termékcsalád felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási csomagot
  • változatos, sokrétű feladatokat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • megoldás-orientált légkört
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

    Válassza ki a csészét!