Projektmenedzser

Projektmenedzsert keresünk, olyat, aki projektvezetői képességével támogatni tudja fejlesztő csapatainkat az agilis fejlesztések során, akit ösztönöz a csapatmunka, de önállóan is képes meghozni a döntéseket úgy, hogy szem előtt tartja, hogy a szervezet egyre jobbá váljon. Ez nem kis feladat, mivel egyre bővülő cégünknél már több mint 500 fő dolgozik. Szóval olyan embert keresünk, aki együtt gondolkozik, együtt dolgozik. 21. századi elektronikus közigazgatásai rendszereket fejlesztünk! Mit is jelent ez? Néhány „apróság” a közel kétszáz általunk fejlesztett szakrendszer közül: Választási rendszerek, eSzemélyi igazolvány, Vezetői engedély-, Útlevél-, Személy- és Lakcímnyilvántartás, Határvédelmi rendszerek fejlesztése.

Feladataink:

  • Segítjük az agilis fejlesztési csapatokat a projektcélok elérésében.
  • Folyamatosan egyeztetünk az ügyfelekkel, hogy a legjobb termékeket állíthassuk elő.
  • Kreatív megoldásokat nyújtunk – a leglehetetlenebb problémákra is van megoldási javaslatunk.
  • Minden konfliktust elsimítunk.
  • Figyelünk arra, hogy a projektjeink dokumentáltsága is rendben legyen.
  • Segítjük a munkatársakat az EU-s projektszabályok világában eligazodni.
  • Az állampolgárok számára hasznos projekteket tervezünk és hajtunk végre.

Amit Tőled várunk:

  • Erős IT affinitás, projektmenedzsment szemlélet és tapasztalat.
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Szeress és tudj csapatban dolgozni, de ne riasszon az önálló munkavégzés sem.
  • Tudj felelősségteljes, önálló döntéseket meghozni a munkád során.
  • Légy precíz és önálló, de tudd mikor van szükséged segítségre, és merj is kérni.
  • Több projekt esetében is tudd tartani a fókuszt.

Előnyt jelent, de nem kizáró ok:

  • Ha ismerősen cseng a docker konténer kifejezés.
  • Vettél már részt stand up-on, láttál már sprintekben dolgozó csapatokat.
  • Ha nem áll távol tőled a Lean szemlélet.
  • Ha kezeltél már vállalati szintű portfóliót, esetleg portfóliómenedzseri tapasztalattal is rendelkezel.
  • Volt már részed EU-s finanszírozású projekt sikeres megvalósításában.

Amit kínálunk neked:

  • Kiváló hangulatú, összetartó csapatot.
  • Változatos, izgalmas és kreatív feladatokat egy dinamikusan fejlődő, stabil cégben.
  • Folyamatos kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Versenyképes juttatási csomagot.
  • Sportolás támogatását (Sportkártya biztosítás, jóga, foci, futás).
  • Ingyenes angol nyelvtanfolyamot helyben.

    Válassza ki a kulcsot!