Ugrás a tartalomhoz

Projekt koordinátor

Feladatok

  • költségbecslések kapcsán és megrendelői egyeztetéseken a gazdasági szempontok vizsgálata, érvényesítése;
  • rendeleti előterjesztések státuszának nyomon követése;
  • szakmai feladatok magas szintű megértése és önálló képviselete;
  • fejlesztési igényekhez kapcsolódó dokumentáció proaktív nyomon követése, státuszriportok készítése;
  • Ticketing rendszer (JIRA) folyamatok kontrollja;
  • a vállalat és a megrendelői oldal közötti szerződéskötések kezdeményezése, javaslatok készítése a társterületekkel együttműködve, a szerződések koordinációja;
  • vállalathoz beérkező megkeresések ajánlatadási folyamatában való részvétel;
  • alvállalkozók beszerzéseinek és a szerződések hatályba lépési feltételeinek nyomon követése, teljesítési igazolások koordinációja.

Amit várunk Tőled

  • felsőfokú végzettség;
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • proaktivitás;
  • agilitás;
  • cél- és megoldás orientáltság;
  • kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • strukturált gondolkodásmód;
  • jó problémamegoldó képesség.

Előny

  • Excel haladó szintű ismerete;
  • JIRA ismerete;
  • dashboard készítési tapasztalat;
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a zászlót!