Product Owner

Feladatok:

  • aktív részvétel tervezési, fejlesztési, tesztelési és üzemeltetési feladatokban
  • termékvízió létrehozása, a termék célok felderítése (backlog, követelményelemzés, modellezés, user-story írás)
  • termékfejlesztési igények és ötletek összegyűjtése, termékfejlesztési-, módosítási-, kivitelezési javaslatok meghatározása
  • a fejlesztői csapat feladatainak priorizálása, összehangolása és felügyelete, illetve a csapat támogatás a követelményekre irányuló kérdésekben
  • az irányítása alá tartozó feladatok elvégzéséhez szükséges munka időzítése, ütemezése, erőforrás becslés készítése, valamint gondoskodás a határidők betartásáról (backlog, követelményelemzés, user story-k írása)
  • rendszeres kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel és a megrendelővel
  • probléma észlelése esetén eszkalálás a vezetők és az érintett szervezeti egységek felé, valamint a megrendelő tájékoztatása a döntésekről
  • felelős a hozzá tartozó termékek üzemeltetési időszakban felmerült módosítási, javítási, továbbfejlesztési igényeinek ellátásáért és ezek dokumentálásáért
  • felelős az ajánlatok szakmai részének (műszaki ajánlat) elkészüléséért a megrendelői előírás, illetve a kiíró szabályrendszere alapján, különös tekintettel a magyarországi közbeszerzésekre és EU-s pályázatokra
  • a szervezetet érintő döntések kommunikációja, az információáramlás elősegítése
  • részvétel a szervezeti egységhez tartozó folyamatok, szabályozók megalkotásában és naprakészen tartásában

Elvárások:

  • informatikai területen szerzett egyetemi/főiskolai végzettség
  • legalább 3 éves Product Owner-i, Team Leader-i tapasztalat szoftverfejlesztési iparágban
  • magabiztos szoftverfejlesztési folyamat ismeret
  • agilis termékfejlesztési módszertanok ismerete
  • komplex folyamatok átlátásának képessége
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, változó terheléshez való alkalmazkodási készség
  • folyamatos innovatív gondolkodás
  • agilis, változásokra nyitott hozzáállás

Amit kínálunk:

  • lehetőséged nyílik komplex, szenzitív, biztonságkritikus szoftverek fejlesztésében való részvételre
  • modern technológiák használatát
  • széleskörű juttatási csomagot
  • megoldás-orientált légkört
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

    Válassza ki a repülőt!