Ugrás a tartalomhoz

Product Owner

A digitális közigazgatás rendszereit fejlesztjük. Olyan szolgáltatásokon dolgozunk, amik lehetővé teszik, hogy a magyar állampolgárok biztonságos körülmények között, minél nagyobb megelégedettséggel tudják intézni ügyeiket – ha lehet, akkor akár távolról is.

A PO az a munkakör, ahol Te vagy a csapat arca az ügyfél felé, ahol Te tartod kézben az általunk fejlesztett termék követelményeit. Ehhez egyeztetned kell az ügyféllel és meg kell értened az igényeit. Sokszor segítened kell az igény validálásában így, ha szükséges használj követelmény elemzési módszereket, modellezz, vagy akár javasolj optimálisabb megoldást az ügyfélnek!

Ha mindezt véghez tudod vinni, akkor Te vagy az a PO, akit keresünk! Legyél Nálunk a rád bízott termékek gazdája!

Rád váró feladatok

  • aktív részvétel tervezési, fejlesztési, tesztelési és üzemeltetési feladatokban,
  • termékvízió létrehozása, a termék célok felderítése (backlog, követelményelemzés, modellezés, user-story írás),
  • termékfejlesztési igények és ötletek összegyűjtése, termékfejlesztési-, módosítási-, kivitelezési javaslatok meghatározása,
  • a fejlesztői csapat feladatainak priorizálása, összehangolása és felügyelete, illetve a csapat támogatása a követelményekre irányuló kérdésekben,
  • rendszeres kapcsolattartás és szoros együttműködés a megrendelővel és a társterületekkel,
  • a termékek üzemeltetési időszakában felmerült módosítások, javítások, továbbfejlesztési igények biztosítása és ezek dokumentálása.

Amit várunk Tőled

  • van 3+ év Product Owner szerepkörben szerzett tapasztalatod,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • jól ismered az agilis termékfejlesztési módszertanok működését és a szoftverfejlesztési folyamatot,
  • rendelkezel követelményelemzési és modellezési ismeretekkel,
  • otthonosan mozogsz agilis környezetben,
  • képes vagy megújulni és nem félsz innovatív ötleteket behozni a folyamatba,
  • jó rendszerező és tervezési képességgel bírsz, így te alakítod a folyamatot és nem az Téged,
  • határozott vagy, képes vagy konszenzust hozni az eltérő vélemények között,
  • jól érvényesíted a csapat és az ügyfél érdekeit tárgyalási szituációban is,
  • hatékonyan menedzseled a változásokat és nem riadsz meg az újra priorizálástól sem.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok

  • közigazgatási/állami területen szerzett tapasztalat,
  • szoftverfejlesztői háttér.

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság