Ugrás a tartalomhoz

Pre-sales tanácsadó

Ha szívesen dolgoznál, talán túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a digitális társadalom fejlesztésében az egyik legnagyobb mérföldkövet jelentő szolgáltatás biztosításában, akkor csatlakozz újonnan alakult csapatunkhoz!

Az Állami Alkalmazás-fejlesztési Környezetről (ÁAFK) és az Állami Alkalmazás-katalógusról, valamint az egyes kapcsolódó kormányrendeletek módosításáról szóló 314/2018. (XII. 27.) kormányrendelet megteremti azt a szabályozási környezetet, amely biztosítja, hogy a jövőben az állami célú alkalmazásfejlesztések, az erre a célra létrehozott egységes állami követelmények mentén, szabályozott módszertan szerint működő fejlesztői környezetben valósuljanak meg, minden érintett szereplő számára hozzáférhetően.

Pre-sales tanácsadóként ehhez az aPaaS alapú környezethez való csatlakozási folyamatot támogathatod szoros együttműködésben az ügyfélmenedzserekkel, szoftverfejlesztőkkel, automatizáló mérnökökkel!

Feladataid lesznek:

  • ügyfél- és partnerkapcsolatok kiépítése technológiai oldalon,
  • nagy komplexitású, felhőalapú alkalmazások teljes fejlesztési életciklusában történő részvétel,
  • alkalmazások, rendszerek és fejlesztői környezetek folyamatos minősítésének, ellenőrzésének módszertanában való részvétel,
  • új technológiák, fejlesztési környezetek megismerése, megismertetése,
  • projektek nyomon követése agilis környezetben,
  • határidők felállítása, prioritások meghatározása,
  • minőségi elvárásoknak és standardoknak való megfelelőség biztosítása,
  • riportok készítése,
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, az ügyféllel és a kapcsolódó részlegekkel.

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma) vagy szoftverfejlesztői környezetben szerzett 3+ év tapasztalat,
  • szoftverfejlesztésben szerzett 5+ év fejlesztési tapasztalat,
  • magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • Cloud Native magabiztos ismerete,
  • projektszemlélet,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, jó csapatjátékos,
  • jó interperszonális és kapcsolatépítési készség.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • közigazgatási rendszerek ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a repülőt!