Ugrás a tartalomhoz

Node.js fejlesztő

Most alakuló csapatunkba keresünk tapasztalt Node.js fejlesztőt, aki biztonságkritikus magas rendelkezésre állású közigazgatási és államigazgatási rendszerek új fejlesztési módszertanának és új technológiák implementálásnak kidolgozásában venne részt.

A termékeink elsősorban backend oldali fejlesztést igényelnek, azonban szeretnénk a frontend oldalt is modernizálni, így örömmel fogadunk olyan jelöltet, aki frontend irányban is érdeklődik.

A csapat kislétszámú lesz (fejlesztő, BA, tesztelő DevOps), szoftverfejlesztési módszertanok közül a projekt igénynek megfelelő működést választják.

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egyszerűen el tudod végezni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb a legújabb termékfejlesztési csapatunkhoz!

Feladataid lesznek:

  • meglévő rendszerek továbbfejlesztése
  • új magas rendelkezésre állású rendszerek tervezésében és fejlesztésében való aktív részvétel
  • társterületekkel való együttműködés (fejlesztési, üzemeltetési, központi technológiai csapatok)
  • kompetencia boardban való aktív részvétel (szakmai önképzés, előadásokon való részvétel, esetleg előadások tartása)

Amit keresünk:

  • backend technológiák ismerete: Fastify, Express
  • js teszt keretrendszerek alapos ismerete
  • microservice alapú fejlesztési ismeretek
  • konténer technológiák ismerete: Docker
  • verziókövető rendszer ismerete (GitHub, Bitbucket)
  • relációs és nem relációs adatbázis ismeretek (Oracle, Redis, Elastic)
  • karbantartható kód írása
  • szoftverarchitektúra ismeretek

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Kubernetes ismeretek (Rancher, OpenShift)
  • Helm, helmchart használatában szerzett tapasztalat
  • Fluentd használatában szerzett ismeretek
  • Elasticsearch, Kibana
  • frontend érdeklődés (Svelte)

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a fát!