Microsoft rendszermérnök

Belső IT csapatunkba keresek tapasztalt Microsoft rendszermérnököt, aki többrétegű informatikai rendszerek fejlesztői környezetéhez tartozó infrastruktúra fejlesztési tervén dolgozna, komplex Microsoft-os környezet üzemeltetése mellett (11 fős csapat).

Környezet: 52 fizikai, 600+ virtuális gép. Különösen örülnénk Cloud tapasztalatnak: Azure, O365. Normál, irodai munkaidőben dolgozik a csapat.

Feladataid lesznek:

  • Microsoft rendszerek és alrendszerek tervezése, installálása, konfigurálása és karbantartása
  • Komplex Microsoft-os környezetek üzemeltetése
  • Infrastruktúra fejlesztés megtervezése a felhasználói igények alapján
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Fejlesztőkkel és tesztelőkkel való szoros együttműködés

Amit keresünk:

  • Microsoft rendszerek építésében és design tervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • 3+ éves tapasztalat a következő területeken:
    • Windows Server 2008 és 2012, 2016
    • Exchange 2010/2013/2016
    • Active Directory
  • Szerver virtualizációs tapasztalat (VMware)
  • Hálózati infrastruktúra ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • A következő műszaki tanúsítványok valamelyikének megléte nagy előnyt jelent az állás betöltéséhez: MCS/ MCSA/MCSE/egyéb IT tanúsítvány.
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete
  • O365 üzemeltetési tapasztalat
  • Cisco tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében a pandémia ideje alatt távoli munkavégzésre is berendezkedtünk, A-B héten dolgozunk az irodában, a pandémiát követően is biztosítjuk a Home Officelehetőségét kollégáinknak.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol kb. e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci GreensIrodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a repülőt!