Microsoft rendszermérnök

Feladatok:

  • Microsoft rendszerek és alrendszerek tervezése, installálása, konfigurálása és karbantartása
  • Komplex Microsoft-os környezetek üzemeltetése
  • Infrastruktúra fejlesztés megtervezése a felhasználói igények alapján
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Fejlesztőkkel és tesztelőkkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Microsoft rendszerek építésében és design tervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • 3+ éves tapasztalat a következő területeken:
    • Windows Server 2008 és 2012, 2016
    • Exchange 2010/2013/2016
    • Active Directory
  • Szerver virtualizációs tapasztalat (VMware)
  • Hálózati infrastruktúra ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség

Előny:

  • A következő műszaki tanúsítványok valamelyikének megléte nagy előnyt jelent az állás betöltéséhez: MCS/ MCSA/MCSE/egyéb IT tanúsítvány.
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete
  • O365 üzemeltetési tapasztalat
  • Cisco tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

    Válassza ki a szívet!