Ugrás a tartalomhoz

Linux rendszermérnök

Feladataid lesznek:

  • Linux rendszerek (RedHat, CentOS) és alrendszerek tervezése, installálása, konfigurálása és karbantartása
  • Komplex Linux alapú szerverkörnyezetek üzemeltetése, fellépő rendszerhibák elhárítása
  • A támogatott rendszerek magas rendelkezésre állásának biztosítása
  • Központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és fejlesztése (Icinga, Nagios)
  • Együttműködés az üzemeltetési csapatokkal (Adatbázis, Middleware, Application), valamint szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Projektekben való részvétel a terület szakértőjeként a tervezéstől a megvalósításig
  • Készenlét biztosítása

Amit keresünk:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 éves Linux (Redhat, CentOS) rendszerek üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • VMware környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Adatbázis ismeretek
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Nagios/icinga rendszerfelügyeleti eszközök ismerete

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Linux rendszerek építésében és design tervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete
  • Konfiguráció management eszközök ismerete (Ansible)
  • ITIL ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  •  Heti 3 nap home office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

    Válassza ki a teherautót!