Ugrás a tartalomhoz

License Manager

Szolgáltatástámogatási csapatunkat bővítjük ezzel az új feladatkörrel, így elsősorban tapasztalt kollégát keresünk, aki erős alapokat fektet le és a meglévő license management folyamatokat továbbfejleszti a több mint 600 fős szoftverfejlesztői és rendszerüzemeltetői környezetünkben.

Feladataid lesznek:

  • a szervezet által jelenleg használt szoftvereszközök licenseinek feltérképezése
  • licencek naprakész nyilvántartása
  • szervezet által használt licencek optimalizálása
  • riportolási rendszer kialakítása
  • licencek beszerzésével kapcsolatos feladatok (előkészítés, műszaki dokumentáció elkészítésben való részvétel, nyomonkövetés)
  • licencekkel kapcsolatos szerződések megismerése, kontrollja
  • folyamatos kapcsolattartás az érintett területekkel (beszerzés, kontrolling, projektiroda, üzemeltetés, fejlesztés)

Amit keresünk:

  • IT üzemeltetésben és/vagy license management-ben szerzett több éves tapasztalat
  • Oracle, Microsoft, IBM és Atlassian termékek licencelési politikájának ismerete
  • haladó Microsoft Office tudás
  • riportálásában és/vagy dashboard készítésben szerzett tapasztalat
  • analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet.
  • precíz munkavégzés.

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • szerződéskezelés és/vagy közbeszerzés ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a kulcsot!