Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú nagyvállalathoz keresünk

Létesítmény és flotta ügyintéző

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Feladatok:

  • 7500 nm-es telephelyünkön felmerülő létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása
  • hibák továbbítása az üzemeltetés felé, hibajavítások felügyelete, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a külsős partnerekkel
  • az ingatlan állapotának folyamatos nyomon követése
  • vidéki telephelyeken felmerült hibajavítások, karbantartások, felújítások megszervezése, nyomon követése
  • együttműködés a belső társterületekkel
  • mobiltelefon és gépjárműflotta ügyintézése, szerződések nyomon követése, elszámolások készítése
  • karbantartások megszervezése, beszerzésekben való közreműködés

Amit várunk Tőled:

  • műszaki végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfél orientál szemléletmód
  • csapatjáték
  • stressztűrőképesség
  • jó probléma megoldó képesség

Előny:

  • facility management területen szerzett tapasztalat
  • gépjárműflotta üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a szívet!