Ugrás a tartalomhoz

Learning&Development Specialist

Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk, hogy közigazgatási ügyeinket kényelmesen, akár otthonról is intézhessük. Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egy webes felületen, egyszerűen tudod elvégezni. Ugye milyen jól hangzik? Szerintünk is!

Dinamikusan fejlődő szervezetként legfontosabb értékünknek kiváló és elkötelezett kollégáink népes táborát tartjuk, akiknek szeretnénk biztosítani a folyamatos fejlődés lehetőségét. Csapatunk bővítésére keressük ehhez leendő képzési specialista kollégánkat, aki a HR Business Partnerekkel szoros együttműködésben vesz majd részt az IdomSoft képzési rendszerének újra gondolásában, hogy a jövőben kollégáink egy jól strukturált és mindenki számára könnyen átlátható rendszerben válogathassanak a számukra releváns vagy érdekes képzési lehetőségek közül!

Feladataid lesznek:

  • a különböző területek középvezetőinél a következő évre vonatkozó képzési igények felmérése, képzési koncepció összeállítása
  • negyedéves képzési tervek összeállítása, közzététele és folyamatos frissítése
  • képzési terv alapján külsős és belsős képzések koordinálása, közreműködés annak megvalósításában és nyomon követésében
  • negyedévente egyeztetés a közvetlen felettesekkel a már lezajlott képzések hatásosságáról, eredményességéről és hasznosságáról
  • képzési koncepcióban nem szereplő, előzetesen nem betervezett külső képzések pénzügyi jóváhagyása
  • szakmai gyakorlaton résztvevő diákokkal kapcsolatos ügyintézési feladatok ellátása
  • tanulmányi szerződések kezelése
  • HR business partnerek napi munkájának támogatása

Amit keresünk:

  • legalább 2 éves tapasztalat képzés és fejlesztés területen
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • precíz adminisztrációs munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Aminek örülünk (de hiánya nem kizáró ok)

  • JIRA és Confluence ismeret
  • munkaügyi, -jogi alapismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angolnyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a repülőt!