Ugrás a tartalomhoz

Közbeszerzési szakértő

Feladataid lesznek:

  • közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása;
  • közbeszerzési tervek összeállítása, nyilvántartások vezetése;
  • közbeszerzési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése;
  • naprakész nyilvántartás vezetése a rá bízott ügyek állásáról;
  • központosított közbeszerzés alapján keretmegállapodás második részének lebonyolítása, a vonatkozó portálok teljeskörű kezelése;
  • intenzív és proaktív együttműködés a közbeszerzési eljárást kezdeményező személyekkel, szervezeti egységekkel, folyamatos tájékoztatásuk az őket érintő ügyek helyzetéről, a közbeszerzési szabályokról, azok változásáról;
  • esetenként edukációs feladatok (edukációs célú tájékoztatók összeállítása, előadás tartása, stb.).

Amit várunk Tőled:

  • felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati vagy gazdaságtudományi szakképzettség,
  • 2+ év, közbeszerzési eljárások bonyolításában és/vagy ellenőrzése területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • a közbeszerzésekről szóló törvény és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és magabiztos alkalmazása,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • önálló és pontos munkavégzés, határidők tartásának képessége,
  • jó kommunikációs készség, proaktív és megoldásorientált gondolkodásmód.

Aminek örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói jogosultság;
  • Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat.
  • informatikai tárgyú beszerzésekben szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a zászlót!