Ugrás a tartalomhoz

Junior létesítmény- és flottaügyintéző

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egyszerűen el tudod végezni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb Hozzánk Junior létesítmény- és flottaügyintéző munkakörbe!

Feladataid lesznek:

  • budapesti telephelyünkön felmerülő létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása;
  • hibák továbbítása az üzemeltetés felé, hibajavítások felügyelete, ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a külsős partnerekkel, együttműködés a belső társterületekkel;
  • az ingatlan állapotának folyamatos nyomon követése;
  • vidéki telephelyen felmerült hibajavítások, karbantartások, felújítások megszervezése, nyomon követése;
  • mobiltelefon és gépjárműflotta ügyintézése, szerződések nyomon követése, elszámolások készítése;
  • beszerzésekben való közreműködés.

Amit várunk Tőled:

  • szakirányú középiskolai vagy technikusi végzettség (felsőfokú végzettség előny);
  • proaktivitás és jó problémamegoldó képesség;
  • ügyfélorientált gondolkodásmód;
  • kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • csapatszellem;
  • stressztűrőképesség;
  • precizitás;
  • rugalmasság.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • facility management területen szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • Heti egy alkalommal Home Office-ra is van lehetőség.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move;
  • Cafetéria;
  • Belső ajánlói program;
  • Irodai masszázs;
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs.

    Válassza ki a csészét!