Jogi-közbeszerzési szakértő

Feladatok:

  • közbeszerzési és beszerzési eljárások önálló lebonyolítása, koordinálása;
  • közbeszerzéshez és beszerzéshez kapcsolódó belső dokumentumok előkészítése, nyilvántartások precíz vezetése, dokumentálás, belső riportolás, adatszolgáltatás;
  • kapcsolattartás szakterületekkel, közbeszerzési tanácsadókkal;
  • jogi szakértői közreműködést biztosít a lefolytatott közbeszerzési és beszerzési eljárások előkészítésében és lefolytatásában;
  • részt vesz szerződések elkészítésében, véleményezésében, továbbá véglegesítésében;
  • jogi szakértelmet biztosít a bírálóbizottságok munkájához;
  • közreműködik harmadik fél által kezdeményezett szerződésmódosítások véleményezésében.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (jogi, közgazdasági, műszaki,);
  • közbeszerzési referens vagy felsőfokú közbeszerzési végzettség;
  • közbeszerzési területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point);
  • a hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete;
  • ügyfélorientált szemlélet, proaktív hozzáállás;
  • jó kommunikációs készség;
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés;
  • hatékony problémamegoldó készség, kreativitás;
  • rendszerező- és szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • DKÜ/KEF rendszer ismerete;
  • EKR rendszer gyakorlati ismerete;
  • informatikai tárgyú közbeszerzésekben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos, sokrétű feladatokat;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét;
  • sportolás támogatását (Sportkártya biztosítás, jóga, foci, futás);
  • ingyenes angol nyelvtanfolyamot.

    Válassza ki a házat!