Jogász (ÁAFK)

Ha szívesen dolgoznál jogászként szoftverfejlesztési területen, ráadásul talán túlzás nélkül állíthatjuk, hogy egy a digitális társadalom fejlesztésében a legnagyobb mérföldkövet jelentő szolgáltatás biztosításában, akkor csatlakozz újonnan alakult csapatunkhoz!

Az Állami Alkalmazás-fejlesztési Környezetről (ÁAFK) és az Állami Alkalmazás-katalógusról, valamint az egyes kapcsolódó kormányrendeletek módosításáról szóló 314/2018. (XII. 27.) kormányrendelet megteremti azt a szabályozási környezetet, amely biztosítja, hogy a jövőben az állami célú alkalmazásfejlesztések, az erre a célra létrehozott egységes állami követelmények mentén, szabályozott módszertan szerint működő fejlesztői környezetben valósuljanak meg, minden érintett szereplő számára hozzáférhetően.

Jogászként ehhez az aPaaS alapú környezethez való csatlakozási folyamatot támogathatod szoros együttműködésben az ügyfélmenedzserekkel, szoftverfejlesztőkkel, automatizáló mérnökökkel!

Feladataid lesznek:

  • szolgáltatási koncepciók kidolgozása és koordinációja,
  • szolgáltatások tartalmának szakmai kidolgozása és dokumentálása,
  • szolgáltatási folyamatok tervezése, szervezése és felülvizsgálata,
  • a divízió szolgáltatási tevékenységének jogi és adatvédelmi megfeleltetése,
  • csatlakozási dokumentációk és szabályzatok folyamatos felülvizsgálata,
  • a csatlakozáshoz szükséges megállapodások, szerződések és nyilatkozatok ellenőrzése,
  • a divízió szolgáltatása kapcsán felmerülő jogi vonatkozású megkeresések megválaszolása,
  • egyes elektronikus szolgáltatások felülvizsgálata, az esetleges működési anomáliák feltárása és a hatékony kezelés elősegítése,
  • divízió szolgáltatási tevékenységével összefüggő igazgatási folyamatok, eljárások, módszertanok tervezésében, kialakításában, felülvizsgálatában és optimalizálásában,
  • kapcsolattartás más a szolgáltatás biztosításába bevont csapatokkal.

Amit keresünk:

  • jogi egyetemi végzettség,
  • legalább 2-3 év tapasztalat az alábbi területek egyikén:
    • szerzői jog
    • szoftverjog
    • e-aláírás
    • adatvédelem
  • önálló jogi vélemény kialakítására való képesség,
  • jó szervezési- és problémamegoldó képesség,
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete (olvasott szöveg megértése, értelmezése).

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • jogi szakvizsga.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a repülőt!