Ugrás a tartalomhoz

Jogász

Az IdomSoft Zrt. a Nemzeti Laboratóriumok Program keretében létrejött Infokommunikációs és Információtechnológiai Nemzeti Laboratórium konzorciumi tagja. Ennek keretében együttműködünk a hazai egyetemek informatikai tanszékeivel, szervezeti egységeivel annak érdekében, hogy az egyes szakterületekkel tudományos műhelyeket alakítsunk ki.ú

E tevékenység ellátásához szükséges – egyebek mellett – a mesterséges intelligencia (MI) hazai és nemzetközi alkalmazásának, szabályozási környezetének vizsgálata, javaslattétel jogalkotásra.

Feladatok:

  • kutatási feladatokkal kapcsolatos aktuális hazai és nemzetközi jogi szabályozás vizsgálata, a jogi környezet változásainak figyelemmel kísérése,
  • a MI-val kapcsolatos hazai és nemzetközi jogalkotás és trendek figyelése,
  • a MI alkalmazásával kapcsolatos jogszabályok kialakítására, módosítására történő javaslattétel

Amit keresünk:

  • jogász végzettség
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • szakmai angol nyelv magasszintű használata szóban és írásban

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • mesterséges intelligencia jogi környezetének ismerete
  • adatvédelmi ismeretek
  • informatikai végzettség/ismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a szívet!