Java (Spring) fejlesztő

Feladatok:

  • fejlesztő csapatunk tagjaként microservice-ek fejlesztése
  • felelősségvállalás a minőségi szoftver megvalósításáért
  • részvétel a Scrum csapatmunkában
  • együttműködés más fejlesztői és üzemeltetői csapatokkal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma)
  • 3+ év szoftverfejlesztési tapasztalat az alábbi környezetben:
    • Java8, Spring, Hibernate, NoSQL, MQ ismereted,
    • Web Services, REST, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP, Caching ismereted,
    • Java alkalmazásszerverek (Tomcat, Jetty, JBoss, Glassfish, Websphere, Weblogic)
    • a relációs adatbáziskezelő rendszereket fejlesztői szinten ismered,
  • részt vettél már magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, fejlesztésében,
  • részt vettél Cloud érett alkalmazás fejlesztésében/tervezésében (mikroszolgáltatások, konténertechnológiák, Kubernetes, stb.),
  • a gyors, dinamikus munkavégzés híve vagy,
  • van szolgáltatás orientált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatod.

    Válassza ki a személyautót!