IT Recruiter

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni.

Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról intézhesd. Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egy webes felületen, egyszerűen tudod elvégezni. Mi pontosan ezért dolgozunk nap mint nap!

Jelentkezz hozzánk IT Recruiterként, hogy dinamikusan bővülő termékfejlesztési csapatainkhoz Te találd meg az ország legjobb IT szakembereit!

Feladataid lesznek:

  • különböző toborzási platformokon:
    • passzív jelöltek felkutatása és megszólítása,
    • jelölt adatbázisok napi szűrése,
  • kiválasztásban való aktív részvétel,
  • beérkező pályázati anyagok feldolgozása,
  • jelölt adatbázis adminisztrálása, fejlesztése,
  • telefonos előszűrések és interjúk szervezése
  • LinkedIn Recruiter projektek adminisztrálása, riportok készítése
  • a toborzás hatékonyságának méréséhez riportok készítése
  • karrieroldalak szerkesztése: álláshirdetések, kreatív tartalmak készítése
  • toborzási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Amit várunk Tőled:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség, vagy végzős hallgatói jogviszony, amely mellett főállású munka vállalható
  • legalább fél év munkaerő toborzásban szerzet tapasztalat
  • LinkedIn Recruiter magabiztos használata
  • IT keresési metódusok ismerete (Boolean, kulcsszavak, piaci ismeret)
  • riportok készítésében szerzett jártasság (felhasználói szintű MS Excel ismeret)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Atlassian Confluence ismeret
  • jelölt kezelő rendszerek (ATS) ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz a kiírásban szereplő feltételeknek, küldd el nekünk önéletrajzodat a kivalasztas@idomsoft.hu címre.

    Válassza ki a házat!