IT Termékmenedzser

Feladataid lesznek:

  • alkalmazástámogatás
  • alkalmazások és a kapcsolódó szolgáltatások bevezetésének támogatása, oktatási anyagok készítése
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása a felhasználói igények és az alkalmazástámogatási tevékenység során összegyűjtött tapasztalatok alapján
  • partnerszervezetek technikai támogatása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, partnerekkel, felhasználókkal, fejlesztési- és más belső területekkel
  • igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentációk véleményezése
  • szolgáltatási koncepciók összeállítása, azok kialakításának koordinációja
  • szolgáltatási folyamatok tervezése, rendszeres felülvizsgálata, tartalomkezelése
  • szolgáltatás-monitoring, szolgáltatások működésének és minőségének rendszeres felülvizsgálata, elemzés és egyéb mérési/elemzési tevékenységek
  • közreműködés IT fejlesztési projektekben
  • adatszolgáltatások teljesítése, koordinációja

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, gazdaságinformatikus, közgazdász, vagy igazgatásszervező)
  • IT területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • rendszerszemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • kezdeményező, koordinációs készség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • tanulási vágy, nyitottság a tudásmegosztásra
  • MS Office termékek magabiztos használata

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete
  • folyamatok tervezésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • projektekben szerzett tapasztalat
  • SQL ismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a teherautót!