Ugrás a tartalomhoz

IT Termékmenedzser

Feladataid lesznek:

  • alkalmazástámogatás
  • alkalmazások és a kapcsolódó szolgáltatások bevezetésének támogatása, oktatási anyagok készítése
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása a felhasználói igények és az alkalmazástámogatási tevékenység során összegyűjtött tapasztalatok alapján
  • partnerszervezetek technikai támogatása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, partnerekkel, felhasználókkal, fejlesztési- és más belső területekkel
  • igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentációk véleményezése
  • szolgáltatási koncepciók összeállítása, azok kialakításának koordinációja
  • szolgáltatási folyamatok tervezése, rendszeres felülvizsgálata, tartalomkezelése
  • szolgáltatás-monitoring, szolgáltatások működésének és minőségének rendszeres felülvizsgálata, elemzés és egyéb mérési/elemzési tevékenységek
  • közreműködés IT fejlesztési projektekben
  • adatszolgáltatások teljesítése, koordinációja

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, gazdaságinformatikus, közgazdász, vagy igazgatásszervező)
  • IT területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • rendszerszemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • kezdeményező, koordinációs készség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • tanulási vágy, nyitottság a tudásmegosztásra
  • MS Office termékek magabiztos használata

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • e-közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete
  • folyamatok tervezésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • projektekben szerzett tapasztalat
  • SQL ismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a szívet!