Ugrás a tartalomhoz

IT tanúsítványmenedzser

Feladataid lesznek:

  • Tanúsítvány menedzsment feladatok ellátása
  • Tanúsítványok előállítása, beszerzése, cseréje, telepítése
  • Kliens oldali problémák kezelése
  • Eseti jellegű üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • MS Windows Server 2008/2012/2016 szolgáltatások adminisztrációja, telepítése
  • MS Windows 7/10 adminisztrációja, telepítése

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma) és/vagy min. 5 év rendszergazdai szakmai tapasztalat
  • MS Windows 2008/2012/2016 szerver rendszergazdai ismeret
  • MS Windows 7, 8.1 és 10 üzemeltetési tapasztalat
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Active Directory üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Okmány-megszemélyesítés területén szerzett tapasztalat
  • Lézergravírozó eszközök szervizelésének ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a kulcsot!