Ugrás a tartalomhoz

IT tanúsítványmenedzser

Feladataid lesznek

  • Tanúsítványokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (nyilvántartás, igénylés, visszavonás, megújítás)
  • JIRA alapú folyamatkezelő informatikai rendszerben beszerzések előkészítése, elindítása, nyomonkövetése
  • E-okmányok megszemélyesítéséhez, ellenőrzéséhez szükséges tanúsítványok kezelése, a tanúsítványokhoz kapcsolódó gyártástámogatás, ellenőrzés, tesztelés
  • Éves üzleti- és informatikai közbeszerzési terv összeállítása tanúsítványok vonatkozásában, valamint egyéb nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás külső tanúsítvány kiadókkal és belső ügyfelekkel, valamint támogatás nyújtása az igénylési folyamatokban
  • Kliens oldali problémák kezelése és eseti jellegű üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása, valamint MS Windows Server 2008/2012/2016 szolgáltatások adminisztrációja és telepítése
  • MS Windows 7/10 adminisztrációja, telepítése

Amit keresünk

  • Legalább középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Tanúsítvány típusok, profilok, vonatkozó szabványok ismerete
  • Atlassian eszközök (Jira, Confluence) ismerete
  • MS Windows 2008/2012/2016 szerver rendszergazdai ismeret
  • MS Windows 7, 8.1 és 10 üzemeltetési tapasztalat
  • Általános hálózati ismeretek
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Active Directory üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszintű szemlélet, optimális működésre törekvés, proaktív hozzáállás

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok)

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • PKI ismeretek (kriptográfia, algoritmusok, TS, CRL/OCSP, CA hierarchia infrastruktúra)
  • HSM modulok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Okmánymegszemélyesítés területén szerzett tapasztalat
  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs