IT szolgáltatásmenedzser

Komplex rendszerek üzemeltetésbe adási folyamatának koordinálására, csapatbővítési céllal keresünk IT szolgáltatásmenedzsert. Amennyiben szeretnél annak a folyamatnak részese lenni, amely jelentősen hozzájárul a digitális társadalom fejlesztéséhez Magyarországon, csatlakozz hozzánk!

Ebben a csapatban a Te munkádnak, a koordinációs tevékenységednek köszönhetően válnak a fejlesztett alkalmazások mindenkit kiszolgáló, éles megoldásokká: a fejlesztői és az üzemeltetői csapatokkal együttműködve az IT infrastruktúra- és architektúra tervek alapján magas rendelkezésre-állású és biztonságú rendszerek hálózati (VLAN-ok, tűzfal szabályok), virtualizációs, alkalmazás platform és szolgáltatási interfészek kialakítását koordinálhatod.

Technológiai stack: Vmware, Docker, Kubernetes, Exadata, OpenShift.

Amit még érintesz a munkád során: server management, monitoring, logging, mentési szolgáltatások kialakításának támogatása.

Feladataid lesznek:

  • üzemeltetés koordináció: a fejlesztési terület szolgáltatási terület felé megfogalmazott igényeinek összegyűjtése, megvalósításának koordinálása, ellenőrzése, nyomon követése
  • HW infrastruktúra, licence-k, hálózati igények menedzselése
  • fejlesztésből üzemeltetésbe átadás koordinációja
  • megrendelések szolgáltatás oldalának menedzselése, egyeztetés a társterületekkel
  • részvétel az infrastruktúra tervezésben

Amit keresünk:

  • felsőfokú műszaki végzettség (informatikus/mérnök) vagy 5 év informatikai területen szerzett tapasztalat.
  • alapvető fogalmi ismeret adatközponti technológiákban (hálózat, server, storage, virtualizáció)
  • alapszintű hálózati ismeretek (Routing, VLAN, Netmask, tűzfal szabályok)
  • menedzselt konténeralapú technológiák alapszintű ismerete (Kubernetes)
  • CI/CD fogalmi ismerete
  • alapszintű programozási ismeretek (főként script)
  • rendszerszemléletű gondolkodás (képesség a komplex rendszerek átlátására)
  • ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • IP hálózat-üzemeltetői tapasztalat
  • UML ismerete
  • közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete
  • államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg távoli munkavégzésre rendezkedtünk be, de a pandémiát követően is biztosítjuk a Home Office lehetőségét kollégáinknak.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol kb. e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a repülőt!