Ugrás a tartalomhoz

IT operátor (L2)

Feladataid lesznek:

  • államigazgatásban használt alkalmazások zavartalan működésének biztosítása
  • magas rendelkezésre állású, kritikus rendszerek üzemeltetése
  • szolgáltatások monitorozása és hibák észlelése esetén a szükséges elhárítás megkezdése
  • beérkező hibajegyek priorizálása, megoldása, eszkalálása
  • változáskezelések tervezett/ütemezett végrehajtása
  • szerződésben foglalt szolgáltatási szintek monitorozása, betartása
  • együttműködés további üzemeltetési, fejlesztői csapatokkal és további területekkel

Amit keresünk:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • informatika iránti érdeklődés
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Linux, Unix operációs rendszerek alapismerete
  • jó kommunikációs készség
  • jó elemző képesség
  • dinamikus, pro-aktív fellépés

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • informatikai üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • ITIL folyamatok alapismerete
  • scripting nyelvek ismerete (Bash, Perl, PHP, Python)
  • cloud üzemeltetői tapasztalat
  • agilis módszertan ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a csészét!