Ugrás a tartalomhoz

IT Business Analyst gyakornok

Fejlesztői csapatunk tagjaként integrált és komplex rendszerek elkészítésében vehetsz részt, folyamatosan együttműködve nem csak más fejlesztői csapatokkal, hanem a kapcsolódó társterületekkel (üzemeltetés, jogi elemző csapat), beszállítóinkkal és megrendelőinkkel is.

Rád váró feladatok:

  • részvétel a megrendelő üzleti igényeinek felmérésében, követelmények elemzésében, dokumentálásában;
  • részvétel a szerepkörök definiálásában, használati esetek, üzleti folyamatok megtervezésében, dokumentálásában;
  • A product owner csapat tagjaként részvétel az ügyfél prioritások meghatározásában;
  • részvétel a fejlesztési specifikációk elkészítésében, feladatok definiálásában;
  • részvétel az elkészült és készülőben lévő alkalmazásaink tesztforgatókönyv kidolgozásában, tesztelésében, hibajavítások nyomon követésében;
  • a megrendelői oldalról érkező észrevételek, visszajelzések kezelésében való részvétel.

Amit várunk Tőled:

  • tudsz a felhasználó fejével gondolkodni;
  • elsősorban megoldandó problémákban gondolkodsz és csak a probléma pontos megértése után megvalósítandó funkciókban;
  • a funkciók megvalósításánál annak előnyeit és hátrányait is számba veszed;
  • vannak folyamatmodellezési ismereteid.

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • rendelkezel UML ismeretekkel;
  • hallottál már az Enterprise Architect -ről;
  • van relációs adatbázis ismereted;
  • van nem relációs adatbázis ismereted (Redis, Elasticsearch, MongoDB);
  • láttál már alkalmazáslogokat;
  • van XML, JSON (WSDL, XSD, JSONShema, Swagger) ismereted.

Mindezért mit kínálunk mi?

Mentorálást!

  • Kollégáink folyamatos támogatást és segítséget fognak nyújtani, hogy minél hamarabb elsajátítsd a szükséges tudást.

Hosszútávú lehetőséget!

  • Sikeres gyakornoki időszakot követően teljes munkaidős, határozatlan idejű munkavállalói lehetőséget tudunk biztosítani a felsőfokú tanulmányok befejeztével.

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a kulcsot!