IT Auditor

Csapatbővítési céllal a belső ellenőrzési divíziónkba keresünk tapasztalt IT Auditort, aki mind a belső, mind a külső auditok lebonyolításáért felelne együttműködésben az IT üzemeltetési és IT biztonsági divíziókkal.

Feladataid lesznek:

  • a szervezet IT folyamatainak ellenőrzése;
  • jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata;
  • ellenőrzések önálló lefolytatása, auditokra való felkészülés, ellenőrzési program összeállítása, ellenőrzés végrehajtása, összegyűjtött információk értékelése;
  • ellenőrzési jelentés készítése, megállapítások összefoglalása és egyeztetése, javaslattétel a feltárt hibák javítására;
  • részvétel az éves belső ellenőrzési terv összeállításában;
  • külső vizsgálatokhoz kapcsolódó adatgyűjtés, előkészítés, kapcsolattartás;
  • belső szabályzatok véleményezése;
  • szakmai továbbképzésen való részvétel.

Amit keresünk:

  • műszaki vagy IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma, más irányú felsőfokú végzettség esetén legalább 3 év informatikai területen szerzett munkatapasztalat;
  • legalább 3-5 éves releváns (ellenőrzési) szakmai tapasztalat;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség.

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • CISA vagy CISM vagy CISSP vizsga;
  • tapasztalat agilis IT fejlesztői szervezet működésével kapcsolatban;
  • IT biztonsági szabványok ismerete (COBIT, NIST 800-53, ISO szabványok stb.);
  • közigazgatási információs rendszerek biztonságával kapcsolatos jogszabályok (pl. 2013/L. tv., 41/2015. (VII. 15.) BM rendelet) előírásainak ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a repülőt!