Ugrás a tartalomhoz

IT Auditor

Csapatbővítési céllal a belső ellenőrzési divíziónkba keresünk tapasztalttal rendelkező IT Auditort, aki mind a belső, mind a külső auditok lebonyolításáért felelne együttműködésben a belső auditorokkal, IT üzemeltetési és IT biztonsági divíziókkal. Örömmel fogadjuk olyanok jelentkezését is, akik auditori pályafutásukat IT területen folytatnák, rendelkeznek IT alapismeretekkel, vagy informatikai területet érintő tapasztalattal.

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Feladataid lesznek:

  • a szervezet IT folyamatainak ellenőrzése;
  • üzleti folyamatok informatikai rendszereinek ellenőrzése,
  • jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata;
  • ellenőrzések önálló lefolytatása, auditokra való felkészülés, ellenőrzési program összeállítása, ellenőrzés végrehajtása, tesztelések elvégzése, összegyűjtött információk értékelése, konklúziók megfogalmazása;
  • ellenőrzési jelentés készítése, megállapítások összefoglalása és egyeztetése, javaslattétel a feltárt hibák javítására;
  • részvétel az éves belső ellenőrzési terv összeállításában;
  • külső vizsgálatokhoz kapcsolódó adatgyűjtés, előkészítés, kapcsolattartás;
  • belső szabályzatok véleményezése;
  • tanácsadás biztosítása a szervezet folyamatainak optimalizálásához;
  • szakmai továbbképzésen való részvétel.

Amit keresünk:

  • műszaki vagy IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma, más irányú felsőfokú végzettség esetén legalább 3 év informatikai területen szerzett munkatapasztalat;
  • legalább 3 éves releváns (ellenőrzési) szakmai tapasztalat;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség.

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • CISA vagy CISM vagy CISSP vizsga;
  • tapasztalat agilis IT fejlesztői szervezet működésével kapcsolatban;
  • IT biztonsági szabványok ismerete (COBIT, NIST 800-53, ISO szabványok stb.);
  • közigazgatási információs rendszerek biztonságával kapcsolatos jogszabályok (pl. 2013/L. tv., 41/2015. (VII. 15.) BM rendelet) előírásainak ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a fát!