Ugrás a tartalomhoz

Innovációs és kutatási vezető

A Nemzeti Laboratóriumok Program InfoLab projektjének részeként 2021-ben megalakult az a Biztonságos Digitális Társadalom Innovációs Klaszter, melynek stratégiai célja, hogy erősítse a mesterséges intelligencia közigazgatás-fejlesztési célú alkalmazását, valamint a közigazgatási informatika biztoságát. Ezzel eredményesen támogathatja a nemzeti adatvagyon hasznosítását és az e-közigazgatási K+F projektek összehangolását. Az IdomSoft ezen klaszter megalakításában fontos szerepet vállalt, a klasztermenedzseri feladatokat is mi látjuk el.

Légy része Te is egy biztonságos társadalom létrehozásának, hogy Innovációs és kutatási csapatvezetőként a Te irányításod mellett segíthessük Magyarország fejlődését!

A Rád váró feladatok:

  • a klaszter működésének teljes körű menedzselése;
  • a klaszter tagjai közötti folyamatos kapcsolattartás;
  • a klaszter kutatási- és kutatáshoz kapcsolódó tevékenységeinek koordinálása;
  • a klaszter támogatása a hazai és nemzetközi szintű tevékenységek, pályázatok, projektek, együttműködési lehetőségek felkutatásában;
  • a klaszter különböző hazai és nemzetközi eseményeinek megszervezésében és lebonyolításában való részvétel, ezeknek irányítása;
  • a kutatási eredmények társadalmi, gazdasági és környezeti hasznosulásának vizsgálata;
  • a kutatási feladatok elvégzéséhez szükséges munka megtervezése, ütemezésének kialakítása, valamint a megvalósítás és a határidők tartásának biztosítása;
  • a klaszter dokumentációjának naprakészen tartásának felügyelete;
  • a klaszter és az IdomSoft együttműködésének összehangolása;
  • az IdomSofton belül a csapat és további társterületeink munkájának összehangolása;
  • részvétel az üzleti tervezésben, adatok biztosítása a felsővezetés és az érintett területek felé;
  • az Innovációs és kutatási csapat munkájának támogatása, szem előtt tartva az IdomSoft értékeit;
  • a csapattagok szakmai előmenetelének, karrierépítésének elősegítése.

Amit várunk Tőled:

  • tapasztalatot vezetői pozícióban szoftverfejlesztési vagy projektmenedzsment területen;
  • kiemelkedő kommunikációs készség jellemez;
  • mersz döntéseket hozni;
  • az agilitás nem ismeretlen fogalom számodra;
  • követendő példa tudsz lenni a csapataid számára, tudod képviselni a céges értékeket és irányokat;
  • tudod az álláspontod és érdekeid képviselni;
  • jól tudod priorizálni a saját és csapatod feladatait;
  • a megoldásra fókuszálsz, nem a problémát látod magad előtt;
  • empatikus és következetes vezető vagy.

Előnyt jelent, ha:

  • magabiztosan mozogsz a közigazgatás és államigazgatás világában és vettél már részt ilyen projektek menedzselésében;
  • kipróbáltad már magad olyan K+F projektekben, amelyekben olyan innovatív eszközök / irányok / technológiák feltárása és megalkotása volt a cél, amelyek úttörőek és a jövőnket formálhatják.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a kulcsot!