Ugrás a tartalomhoz

Incidens- és változáskezelési koordinátor

Szeretsz szervezni, koordinálni, kibogozni, nyomon követni, dokumentálni, beszélni, leírni, kiszámolni, elmondani, megoldást elősegíteni és közben jól viseled és érted is az IT humort?

Csatlakozz bővülés alatt álló dinamikus 4 fős ITIL Ops csapatunkhoz!

Feladataid lesznek:

  • incidensek esetén megoldók közti koordináció, információáramlás biztosítása
  • menedzsment informálása szolgáltatás kiesésről és annak megoldásáról
  • folyamatos kapcsolattartás helpdesk-kel, szolgáltatásüzemeltetéssel és termékfejlesztéssel
  • szolgáltatás kiesésekről nyilvántartás vezetése, SLA riport készítése
  • változásmenedzsment feladatok felügyelete, koordinációja
  • változtatási kérelmek kezelése, adminisztrálása
  • a felmerülő rendszeres és eseti változtatási igények ütemezésének összehangolása
  • a változásokhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • változásmenedzsmenttel kapcsolatos folyamatok fejlesztése
  • rendszeres és eseti kimutatások összeállítása

Amit keresünk:

  • 1-3 év nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • IT üzemeltetési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • ITIL ismeret
  • hibajegykezelő (ticketing) tool ismerete
  • haladó MS Excel tudás (riport, esetleg dashboard készítési tapasztalat)
  • Atlassian termékcsalád ismerete (JIRA, Confluence)
  • jó kommunikációs készség
  • rendszerszemléletű gondolkodás

Előny:

  • Nagios, icinga monitoring rendszerek ismerete
  • CMDB ismerete
  • Centos/Red Hat Linux, Oracle adminisztráció alapszintű ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  •  Heti 3 nap home office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

    Válassza ki a kulcsot!