Ugrás a tartalomhoz

Igazgatásszervező

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egyszerűen el tudod végezni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb most épülő termékfejlesztési csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
  • Igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentáció elkészítése
  • Jogszabályváltozások követése
  • Bevezetett szoftverek rendszerleíró folyamatainak módosítása jogszabályváltozások esetén
  • Szoftverek tesztelése bevezetés előtt és módosításkor
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, munkatársakkal

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettség (igazgatásszervező, jogász vagy informatikus)
  • Képesség csapatmunkában történő munkavégzésre
  • Nyitottság a tudásmegosztásra
  • Rendszerszemlélet, valamint hosszú távra való tervezés

Aminek örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Modellezési módszertanok ismerete
  • UML ismeret

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a házat!