HR Koordinátor

Keressük leendő HR koordinátor kollégánkat (kontrolling iránti érdeklődéssel fűszerezve), aki amellett, hogy lelkesen navigálná ~600 munkavállalónkat a munkaügyi kérdések hullámzó tengerén, aktívan venne részt különböző HR kontrolling riportok elkészítésében, és szívesen osztaná meg jobbnál jobb ötleteit szervezetfejlesztési kérdésekben csapatunkkal.

Feladataid lesznek:

  • részvétel az üzleti stratégiához illeszkedő éves létszámtervezés kialakításában
  • beszámolók, statisztikák készítése
  • munkaügyi kérdésekben munkavállalók tájékoztatása
  • bérszámfejtés támogatása
  • beléptetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkaköri leírások, valamint munkaszerződés módosítások előkészítése és koordinálása
  • személyi anyagok folyamatos naprakészen tartása
  • jogosultságbeállításokhoz kapcsolódóan belső ticketing rendszer (Redmine) kezelése
  • új belépők számára teljeskörű onboarding biztosítása
  • foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése

Amit nagyon várunk:

  • felsőfokú végzettséget (preferáltan HR terület) vagy legalább 2 év HR területen szerzett szakmai tapasztalatot
  • munkaügyi és -jogi alapismereteket
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • erős Excel ismeretet (függvények, makrók)
  • kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készséget
  • pontos, precíz adminisztrációra igényes munkavégzést

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • HR kontrolling tapasztalat
  • NEXON ismeret
  • Confluence ismeret
  • Dashboard készítési tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a repülőt!