Ugrás a tartalomhoz

HR Business Partner

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni. Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Bővülő csapatunkba keresünk egy HR BP munkatársat! Az új kolléga a termékfejlesztési terület egy részét fogja átvenni, hogy a feladatok megfelelő elosztása mellett, minden munkatársunk számára tudjuk biztosítani a szükséges HR támogatást.

Feladatok:

  • új programok kidolgozása, HR folyamatok fejlesztése, standardizálása (pl.: teljesítményértékelés, grading, vezetőfejlesztés)
  • kapcsolattartás a hozzád tartozó termékfejlesztési terület vezetőivel, és munkatársaival HR kérdésekben
  • szervezeti szintű kezdeményezések megvalósításának támogatása
  • a vezetők segítése egy pozitív, támogató, és hatékonyan működő szervezet kialakításában
  • kiválasztásban való aktív részvétel
  • részvétel a képzési, fejlesztési terv kialakításában, annak kivitelezésében
  • a teljes dolgozói életciklus menedzselése
  • a szervezet irányelveinek, értékeinek megfelelő működés biztosítása
  • munkáltatói márka építésében való aktív részvétel
  • szoros együttműködés a társterületekkel (pl.: pénzügy, kontrolling, kommunikáció)
  • HR stratégia kialakításában való részvétel

Amit várunk tőled:

  • legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat, lehetőség szerint agilis fejlesztői környezetben
  • jó problémamegoldó képesség, önérvényesítési képesség
  • proaktivitás, önállóság
  • rendszerszemlélet
  • változások hatékony menedzselése
  • munkajogi ismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a fát!