HR Business Partner

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni. Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Bővülő csapatunkba keresünk egy HR BP munkatársat! Az új kolléga a termékfejlesztési terület egy részét fogja átvenni, hogy a feladatok megfelelő elosztása mellett, minden munkatársunk számára tudjuk biztosítani a szükséges HR támogatást.

Feladatok:

  • új programok kidolgozása, HR folyamatok fejlesztése, standardizálása (pl.: teljesítményértékelés, grading, vezetőfejlesztés)
  • kapcsolattartás a hozzád tartozó termékfejlesztési terület vezetőivel, és munkatársaival HR kérdésekben
  • szervezeti szintű kezdeményezések megvalósításának támogatása
  • a vezetők segítése egy pozitív, támogató, és hatékonyan működő szervezet kialakításában
  • kiválasztásban való aktív részvétel
  • részvétel a képzési, fejlesztési terv kialakításában, annak kivitelezésében
  • a teljes dolgozói életciklus menedzselése
  • a szervezet irányelveinek, értékeinek megfelelő működés biztosítása
  • munkáltatói márka építésében való aktív részvétel
  • szoros együttműködés a társterületekkel (pl.: pénzügy, kontrolling, kommunikáció)
  • HR stratégia kialakításában való részvétel

Amit várunk tőled:

  • legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat, lehetőség szerint agilis fejlesztői környezetben
  • jó problémamegoldó képesség, önérvényesítési képesség
  • proaktivitás, önállóság
  • rendszerszemlélet
  • változások hatékony menedzselése
  • munkajogi ismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a teherautót!