Hálózati rendszermérnök

Feladataid lesznek:

  • A vállalat hálózati eszközeinek paraméterezése, incidensek azonosítása, megoldása és probléma kezelése (tűzfalak, gateway-ek)
  • Hálózat monitorozás, monitoring fejlesztés
  • A hálózatbiztonsági szempontok képviselete az infrastruktúra fejlesztések megtervezésében
  • Hálózatbiztonságot növelő eszközök, technológiák tesztelése, javaslattétel alkalmazásra
  • Hálózatbiztonságot növelő eszközök telepítése és integrációja a vállalati hálózatba, a kapcsolódó folyamatok megalkotása, dokumentálása
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése

Amit keresünk:

  • Hálózati tűzfalak alapos ismerete
  • Cisco CCNA, vagy CCNP minősítés
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat minél több technológiában az alábbiak közül:
    • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Juniper SRX, Fortigate,
    • IPS megoldások
    • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Csapatmunka
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben
  • A műszaki angol nyelv ismerete

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete: 802.1x, Cisco NAC, Cisco ISE
  • SIEM és egyéb log elemző megoldások ismerete, pl.: IBM QRadar, Splunk

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a csészét!