Ugrás a tartalomhoz

Front-end fejlesztő gyakornok

Szeretnél már hallgatóként is tenni azért, hogy az állampolgárok olyan modern és 21. századi technológiákon alapuló informatikai rendszerekkel találkozzanak, amelyek segítségével könnyen intézhetik ügyeiket kényelmesen, akár otthonukból, jól felépített és felhasználóbarát felületeken?

Jelentkezz hozzánk, hogy most épülő csapatunk tagjaként ennek Te is része legyél!

Rád váró feladatok:

  • ügyintézési felületek front-end fejlesztésében való aktív részvétel
  • különböző fejlesztési módszertanokkal és technológiákkal való ismerkedés
  • együttműködés más fejlesztői és üzemeltetői csapatokkal

Milyen technológiákkal találkozhatsz a projekten?

  • Blockly, SNAP

Mi hosszabb távú együttműködésben gondolkodunk, amely során biztosítjuk azt a mentorálást és (szakmai) támogatást, ami a fejlődéshez szükséges. Így már a gyakornoki együttműködés alatt is lehetőséged lesz megismerni hangsúlyosan front-end fejlesztéshez kapcsolódó más technológiákat, eszközöket, hogy az így megszerzett tudásod további projektjeinkben is kamatoztatni tudd.

Általunk használt technológiák (a teljesség igénye nélkül):

  • JavaScript (ES6), HTML5, CSS, SCSS, JSON, VueJs, Vuex, TypeScript
  • Webes keretrendszer: Twitter Bootstrap
  • Webes fejlesztő eszközök: Webpack, NodeJS, npm, Chrome DevTools
  • GIT

Amit várunk Tőled:

  • folyamatban lévő informatikai tanulmányok nappali tagozaton
  • front-end fejlesztői tapasztalat
  • tanulási, fejlődési vágy

Mindezért mit kínálunk mi?

Mentorálást!

  • Senior és vezető fejlesztő kollégáink folyamatos támogatást és segítséget fognak nyújtani, hogy minél hamarabb elsajátítsd a szükséges tudást.

Hosszútávú lehetőséget!

  • Sikeres gyakornoki időszakot követően teljes munkaidős, határozatlan idejű munkavállalói lehetőséget tudunk biztosítani a felsőfokú tanulmányok befejeztével.

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a fát!