Ugrás a tartalomhoz

Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk

Folyamatszervező

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Folyamatszervezési csapatunk célja a szervezeti szintű folyamatok felmérése, a felmérések alapján pedig folyamatmodellek, szabályozók készítése, folyamattámogató eszközök paraméterezése, valamint azok bevezetése a Szervezeten belül. Ezenkívül a csapat felel az ISO tanúsítványok fenntartásáért és részt vesz a külső és belső auditok szervezésében is.

Rád váró feladatok:

  • Vállalati szakmai és támogató folyamatok felmérése, tervezése a társterületek bevonásával.
  • Folyamatfejlesztési és -optimalizálási javaslatok kidolgozása, megvalósítása.
  • Szabályozók készítése, véleményeztetése, naprakészen tartása, szabályzati összhang biztosítása.
  • A kialakított folyamatok implementálása Atlassian eszközök segítségével (JIRA, Confluence), illetve az implementálás támogatása, koordinálása.
  • Kialakított folyamatok visszamérése.
  • Az új folyamatok szervezeti szintű bevezetése, oktatása, utókövetése.

Amit várunk Tőled:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan Gazdálkodási és Menedzsment, Vezetés és Szervezés, Gazdaságinformatikus szakokon).
  • Általános üzleti, vállalati folyamatok ismerete.
  • Rendszerszemlélet, folyamatalapú gondolkodás.
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség.
  • Kreativitás, nagyfokú problémamegoldó képesség.
  • Pontosság, precizitás, terhelhetőség, proaktivitás, teljesítmény- és feladatorientáltság.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Informatikai fejlesztésekkel és üzemeltetéssel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.
  • Államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat.
  • Műszaki/fejlesztési területen szerzett folyamatszervezési tapasztalat.
  • Folyamatmodellező eszközök (pl.: MS Visio) ismerete.
  • Atlassian termékek (pl. JIRA, Confluence) ismerete.
  • ISO szabványok (9001, 14001, 27001) ITIL, Lean, ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkánkra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Home Office!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőség.

    Válassza ki a fát!