Ugrás a tartalomhoz

DevOps/Automation Engineer

Kubernetes alapú on-premise felhő környezetek kialakítására, bővítésére, SDLC folyamatok automatizálására keresünk tapasztalt kollégát meglévő csapatunkba.

Ha gyorsan jelentkezel még részese lehetsz a Openshift-ről Rancherre való áttérésnek.

Feladataid lesznek:

  • új szolgáltatások kialakítása és konfiguráció management Ansible használatával;
  • változatos folyamatok automatizálása Python használatával;
  • teljeskörű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása;
  • új eszközök bevezetésében való részvétel (üzemeltetés és fejlesztés számára);
  • új technológiák bevezetésének támogatása (pl. Helm, Rancher);
  • DevOps eszközök népszerűsítése, best practice kialakítása.

Amit keresünk:

  • Linux rendszerek kialakításában szerzett tapasztalat
  • folyamatok automatizálásában való tapasztalat;
  • fejlesztői környezet kialakításában szerzett tapasztalat;
  • a verziókezelő rendszerek ismerete (Git, Bitbucket);
  • Ansible használatában való tapasztalat;
  • Python használatában szerzett tapasztalat;
  • új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • jó probléma megoldó képesség.

Aminek nagyon örülünk (ha nem találkoztál vele nálunk megtanulhatod):

  • Kubernetes ismeret;
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker);
  • Elastic (Elasticsearch, Logstash, Kibana, APM, Beats);
  • Prometheus, Grafana;
  • Rancher, Openshift;
  • Atlassian termékek (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo);
  • Nexus;
  • Adatbázis kezeléssel kapcsolatos tapasztalat (Oracle, MySQL);
  • DevSecOps eszközök ismerete;
  • Bash programozás;
  • hálózat;
  • virtualizációs ismeretek (ovirt, vmware).

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • Heti 3 nap home office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

    Válassza ki a csillagot!