Automation Engineer

aPaaS alapú rendszer megvalósításában a teljeskörű CI/CD és build pipeline létrehozására és karbantartására keresünk tapasztalt, tanácsadói szemléletű automatizáló kollégát folyamatosan bővülő, új szolgáltatást biztosító csapatunkba.

Feladataid lesznek:

  • privát felhő fejlesztésében való aktív részvétel;
  • teljeskörű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása;
  • logolás és monitorozás kialakításában való részvétel;
  • fejlsztői, üzemeltetői és támogatói csapatokkal való kapcsolattartás;
  • új technológiák alkalmazása.

Amit keresünk:

  • CI/CD folyamatok ismerete és azok automatizálásában való tapasztalat;
  • Devops környezetben szerzett tapasztalat;
  • a verziókezelő rendszerek ismerete (Git, Bitbucket);
  • Ansible használatában való tapasztalat;
  • Openshift ismerete;
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker)
  • kiváló kommunikációs készség;
  • új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy;
  • proaktív gondolkodásmód.

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • fejlesztői tapasztalat;
  • Kubernetes ismeret;
  • DevOps eszközök széleskörű ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a személyautót!