Cloud Software Engineer

Cloud Native alkalmazások fejlesztésében jártas szakembert keresünk újonnan alakult szakértői csapatunkba, akik módszertani tanácsadással segítik a felhő alapú alkalmazásfejlesztésben a fejlesztői csapatokat. Ebben a pozícióban lehetőséged nyílik alkalmazásfejlesztési környezet kialakítására és automatizálására Open Source technológiákkal.

Feladataid lesznek többek között konténerizált alkalmazások konténerizált buildelése (Buildpack), további Buildpack scriptek (Python, Shell) fejlesztése, a támogatott technológiák kiterjesztése, automatizált kitelepítések (Bamboo, Docker, Openshift, Kubernetes). Amennyiben szívesen dolgozol CI/CD, Python, Openshift és Docker technológiai stack-kel, ráadásul szoftverfejlesztői múltad/ismereted van, nálunk megtalálod, mind-mind egy helyen!

Feladataid lesznek:

  • szoftverkövetelmények vizsgálata, felhőalapú fejlesztési kritérium vizsgálata
  • szoftverekhez kapcsolódó technológiai szakértői tevékenység ellátása
  • részvétel szoftverek működését biztosító architektúra leíró fájlok készítésében
  • részvétel meglévő infrastruktúrák felhőalapú rendszerekbe történő migrációjában
  • szakértői tanácsadás fejlesztői csapatoknak a felhőalapú alkalmazás fejlesztésében, továbbá aPaaS rendszer felhasználóinak (üzemeltetők)
  • buildpack konténerek tervezése, fejlesztése, karbantartása
  • elkészült szoftver minőségének vizsgálata
  • új technológiák támogathatóságának vizsgálata és megvalósítása
  • részvétel technológiai folyamatok optimalizálásában, továbbfejlesztésében

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma) és/vagy szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat;
  • CI/CD eszközök ismerete: Jenkins, Bamboo
  • verziókezelők ismerete: Git, Bitbucket
  • konténerizációs technológiák ismerete: Docker, Openshift/Kubernetes
  • script nyelvek: Shell, Phyton
  • Az alábbi programnyelvek valamelyikének ismerete:
    • Java vagy Java EE
    • .NET, .NET core
    • PHP
    • Javascript
    • Node.js
  • microservice architektúra ismerete
  • cloud native szemlélet ismerete
  • szolgáltatási szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • kódminőség ellenőrző eszköz ismerete: SonarQube
  • Atlassian termékcsalád ismerete: Jira, Confluence
  • adatbázis technológiák ismerete: Oracle, Mongodb, PostgreSQL
  • middleware technológiák ismerete: RabbitMQ, NGINX
  • monitorozó eszközök ismerete: Elasticsearch, Prometheus

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  •  Heti 3 nap home office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

    Válassza ki a csészét!