Ugrás a tartalomhoz

Tesztautomatizáló mérnök

Tesztautomatizálásban jártas szakembert keresünk csapatunkba, aki módszertani tanácsadással és gyakorlati megoldásokkal segíti majd fejlesztői csapatainkat. A pozíció szépsége, hogy csapatunk az automata tesztelés széles skáláját fedi le különböző megoldásaival, változatos eszközpalettájával, melyet folyamatosan bővítünk! A felületi tesztektől, az API teszteken át, az adatbázisokig támogatjuk a fejlesztőinket, hozzánk csatlakozva ennek lehetsz része Te is!

Nálunk garantáltan nem fogsz unatkozni, folyamatosan fejlesztjük magunkat, eszközeinket, módszertanainkat.

A nálunk Rád váró feladatok:

  • Fejlesztési területekkel való szoros együttműködés
  • Részvétel automata tesztek tervezésében és implementálásában
  • Tesztek futtatásának megtervezésében segítségnyújtás, javaslattétel
  • Tesztdokumentumok készítése

Amit várunk Tőled:

  • ISTQB ismeretet (CTFL) vagy 1 év releváns tapasztalatot tesztautomatizálási területen
  • Felületi tesztek automatizálásában szerzett jártasságot
  • Egy vagy több teszt keretrendszer ismeretét
  • SQL ismereteket
  • Legyél csapatjátékos, proaktív és megoldásorientált

Az alábbiakban felsoroltuk azokat a technológiákat, ismereteket, amelyekből nagyon örülünk, ha néhány pont számodra sem ismeretlen:

  • Alap angol tudás dokumentáció olvasási szinten
  • ISTQB CTFL vizsga
  • Programozási tapasztalat (preferáltan Java / NodeJS / Python)
  • Selenium/Playwright ismeret
  • Különböző szelektorok alapos ismerete
  • Terheléses tesztekben való jártasság (preferáltan JMeter)
  • APM eszközökben szerzett tapasztalat
  • Webservice ismerete (SOAP/REST)
  • Unit Teszt keretrendszerben szerzett tapasztalat (pl.: JUnit, Mocha)
  • Relációs és nem relációs adatbázis ismeretek
  • BDD-ben szerzett tapasztalat (preferált Cucumber)
  • Verziókövető rendszer ismerete (GitHub, Bitbucket)
  • Kubernetes ismeret (Openshift, Rancher)
  • Konténer technológiák ismerete (Docker)
  • CI ismeret (Jenkins, Bamboo)
  • Ticketkezelő rendszerben szerzett tapasztalat (Jira, Github)
  • CMS / tartalomkezelő rendszerben szerzett tapasztalat (Confluence)
  • Linux ismeretek
  • Clean Code ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a fát!