Ugrás a tartalomhoz

Alkalmazásüzemeltető

Csapatbővítési céllal keresünk tapasztalt alkalmazásüzemeltetőket közigazgatási többrétegű, magas rendelkezésre állású informatikai megoldások komplex alkalmazásainak üzemeltetésére, karbantartására, fellépő rendszerhibák elhárítására és megelőzésére.

Feladataid lesznek:

  • alkalmazások üzemeltetése, működésének felügyelete, monitorozása,
  • az alkalmazások verzióváltásainak, migrációinak, tesztelésének megtervezése, elvégzése nyomon kísérése és koordinálása,
  • részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,
  • az alkalmazások működtetésének optimalizálásához, automatizáláshoz javaslatok készítése,
  • együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel,
  • üzemeltetési dokumentációk készítése, naprakészen tartása.

Amit keresünk:

  • 2+ éves szakmai tapasztalat több rétegű alkalmazások üzemeltetésében,

(csapatbővítés miatt senior és junior jelöltekre egyaránt nyitottak vagyunk)

  • JAVA alapú alkalmazásszerver üzemeltetésében szerzett tapasztalat (JBoss, Tomcat),
  • Linux/UNIX rendszereken futó alkalmazások üzemeltetési tapasztalata,
  • ITIL ismeret,
  • hálózati ismeretek,
  • monitoring rendszerek ismerete (Nagios/Icinga)

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • RedHat/Oracle Enterprise Linux/Solaris/Windows Server/Windows üzemeltetői tapasztalat,
  • egyéb relációs adatbázis kezelők ismerete (Pl.: PostgreSQL),
  • szakmai felsőfokú végzettség.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot & kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!
  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  •  Heti 3 nap home office.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

    Válassza ki a személyautót!